Σε συμμόρφωση με την απόφαση του Υπουργείου Παιδείας, το Κέντρο Ξένων Γλωσσών, Πληροφορικής και Ρομποτικής θα παραμείνει κλειστό μέχρι και τις 25 Μαρτίου και θα γίνει αναπλήρωση των μαθημάτων στη συνέχεια.
Οι έλεγχοι προόδου στο κτίριο της οδού Καλλιπόλεως θα δοθούν κανονικά αύριο Πέμπτη 10-12 π.μ. και 5-9 μ.μ.

Η Γραμματεία θα λειτουργήσει κανονικά σήμερα 5-9 και στα δύο κτίρια και οι γονείς που δεν πήραν έλεγχο χθες από την Πέτρου Ράλλη μπορούν να τον πάρουν από εκεί σήμερα το απόγευμα ή αύριο από το κτίριο της οδού Καλλιπόλεως.

Αναφορικά με τις εξετάσεις γλωσσομάθειας, οι αιτήσεις γίνονται κανονικά και θα υπάρξει πρόβλεψη για τον χρόνο διεξαγωγής τους.

Παρακαλούμε τους γονείς και μαθητές να επισκέπτονται το website και το facebook page της Σχολής για περαιτέρω ενημέρωση και μπορείτε να καλείτε στα τηλέφωνα των σχολείων 210 49.03.662 και 210 49.77.050 για οποιαδήποτε πληροφορία και διευκρίνιση.

Ευχαριστούμε πολύ.