Αποτελέσματα Εξετάσεων 2019

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες της Σχολής μας που και φέτος πέρασαν τις εξετάσεις τους σε Αγγλικά και Γαλλικά με ποσοστά που αγγίζουν το 100% για άλλη μια χρονιά με συνολικά 66 επιτυχόντες στα αναγνωρισμένα επίπεδα B1 – B2 – C1 -C2 (Intermediate – Upper Intermediate – Advanced – Proficiency)!
Θέλουμε να δώσουμε συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια και τη σκληρή δουλειά τους και χαιρόμαστε που οι κόποι τους ανταμείφθηκαν. Οφείλουμε να συγχαρούμε όμως και τους γονείς για την υποστήριξή τους, αλλά φυσικά και τους καθηγητές που προετοίμασαν τους μαθητές σωστά, προσφέροντάς τους τη γνώση, την εμπειρία, την καθοδήγηση και την υπομονή τους!

Μπορείτε να δείτε αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων στα Αποτελέσματα 2019.

Και πάλι, συγχαρητήρια σε όλους και ευχόμαστε πάντα Καλή Πρόοδο και επιτυχίες σε όλους τους τομείς!