TOEIC

ΒΑΡΒΑΡΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΙΤΣΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
C2
C1

PROFICIENCY

CAMBRIDGE ENGLISH:
PROFICIENCY – C2

ΜΠΑΛΝΤΑ ΕΡΙΕΤΤΑ
ΟΣΑΦΙ ΜΑΡΙΟΣ
C
Α

ECPE, PROFICIENCY UNIVERSITY OF MICHIGAN

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΑΡΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΡΟΣΤΑΜΙΑΝ ΟΒΙΚ
ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΒΕΡΑ
ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

LANGUAGE CERT C2

no candidates

English Speaking Board – C2 PROFICIENCY

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ
ΓΚΟΛΟΒΚΟ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΔΕΛΗ-ΝΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΡΟΣΤΑΜΙΑΝ ΜΕΡΟΥΖΑΝ
Pass
Pass
Pass with Merit
Pass

CAMBRIDGE ENGLISH:
ADVANCED – C1

ΚΟΥΣΚΟΥΜΠΕΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΣΑΒΒΙΝΑ
ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β
C
B

LANGUAGE CERT – C1

no candidates

English Speaking Board – C1

ΘΩΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΞΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Pass – Distinction
Pass

Β2 (LOWER)

CAMBRIDGE ENGLISH:
FIRST FOR SCHOOLS (B2)

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΥΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΑΚΟ ΕΡΣΙ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΛΟΥΚΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΕΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΕΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΠΛΕΙΑΝΘΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΑΝΤΡΙΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
C
B
C
C
B
B
C
C
Β
C
C
C
Β
C
Β
Β

LANGUAGE CERT B2

ΣΑΡΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ High Pass

B2 Aim Awards, Anglia University

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Pass – Distinction

ECCE, University of Michigan

ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ENGLISH SPEAKING BOARD – B2

ΑΡΕΦ ΜΙΜΗΣ
ZEKIO TZENH
ΚΑΡΑΒΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΩΜΕΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
ΚΟΝΤΟΥ ΓΙΟΛΑΝΤΑ
ΜΟΥΛΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
ΜΟΥΛΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΜΠΕΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΣΕΛΙΜΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΟΥΡΟΥΔΙΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΣΟΥΡΟΥΔΙΑΚΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
Pass – Distinction
Pass
Pass
Pass
Pass
Pass
Pass
Pass
Pass with Merit
Pass
Pass with Merit
Pass
Pass – Distinction
Pass
Pass with Merit

KΕT for Schools (A2),
UNIVERSITY OF CAMBRIDGE

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΕΤΑΞΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΣΠΕΤΣΙΩΤΑΚΗ ΖΩΗ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Pass – Distinction
Pass with Merit
Pass with Merit
Pass with Merit
Pass – Distinction
Pass – Distinction
Pass – Distinction
Pass – Distinction
Pass
Pass with Merit

PΕΤ for Schools (B1),
UNIVERSITY OF CAMBRIDGE
​​​

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ
ΓΛΕΖΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ
Pass with Merit
Pass
Pass with Merit

LANGUAGE CERT B1

no candidates

STARTERS

ΒΕΛΤΣΙΣΤΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΝΤΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ
14/15
9/15
15/15
15/15
10/15
14/15
12/15

MOVERS

ΓΛΥΜΙΔΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΘΩΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΙΤΣΙΡΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
15/15
10/15
14/15
10/15
15/15
14/15
13/15
14/15
12/15
13/15
15/15
15/15


FLYERS

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΛΟΥΚΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΝΤΟΝΙΚΙΑΝ ΜΑΡΙΑΜ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
ΣΜΑΪΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
15/15
10/15
15/15
15/15
13/15
15/15
15/15
15/15
12/15

 

DELF A2

pas de candidats

DELF B1

ΚΙΟΦΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

SORBONNE B2

ΚΑΣΣΑΡΤΖΙΑΝ ΒΑΡΤΟΥΗ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

SORBONNE C1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
ΟΣΑΦΙ ΜΑΡΙΟΣ

SORBONNE C2

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΩΛΙΝΑ
ΜΕΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ